Vrcholové zážitky

Atrakcie pre rodiny

TRICKLANDIA

V trick-artovej galérii nájdete okrem optických ilúzií i námety slovenských ľudových povestí. Na ploche 1000 m² sa nachádza viac ako 30 atrakcií, medzi ktoré patrí i novootvorená prehliadka priestorov výstavy Comics. Okrem krásnych malieb Tricklandia ponúka i najkrajšie bludisko v strednej Európe, trick-artové obrazy, rozšírenú realitu či antigravitačné miestnosti.

Viac informácií nájdete na www.tricklandia.sk 

POLIANKOVO

Digitálna galéria spája umenie s digitálnymi technológiami ako virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírená realita, hologram, tieňohra a pod. Inštalácie sa nachádzajú na ploche 600 m2 a ponúkajú až 140 m2 projekčných plôch a 120 m2 zrkadiel. Súčasťou galérie je aj kaviareň a obchod so suvenírmi.

Viac informácií nájdete na www.poliankovo.sk 

KVANTARIUM

Svetelné umenie, interaktívne exponáty a rozprávková tematika priamo na Hrebienku. Hra svetiel uchváti malých aj veľkých návštevníkov. Fyzika v praxi je naozaj čarovná.

Viac informácií nájdete na www.kvantarium.sk 

TATRY PEDAL PLANET

Pedal Planet patrí k jednej z najväčších súkromných zbierok šliapacích autíčok v Európe. Viac ako 120 exponátov z celkového počtu 400 kusov Vám predstavíme v Galérii Tatry v Novej Polianke. Stála expozícia prináša unikátny koncept, ktorý nikde inde v Európe nenájdete. Navštívte svet, v ktorom sa zastavil čas. V komornej atmosfére si v Galérii Tatry oddýchnete a načerpáte inšpiráciu. Ukážte dnes už zabudnutú krásu a históriu aj Vašim deťom.

Viac informácií na www.pedalplanet.sk  

DOBRÁ HRAČKA

Miesto, kde sa každé dieťa môže stať naozajstným hasičom, módnym návrhárom, archeológom či lekárom. Na ploche 500 m2 nájdete množstvo hier a atrakcií. Máte možnosť naučiť sa tu dopravné predpisy a vyskúšať si rôzne netradičné hračky, vďaka ktorým sa deti aj dospelí dokážu hrať nielen zábavne, ale aj s rozumom.

Viac informácií nájdete na www.dobrehracka.sk