Vrcholové zážitky

Reštaurácia – Grandhotel Praha

Štýlová a elegantná reštaurácia v neutrálnych tónoch sivej a béžovej predstavuje kulinársku základňu pre cestu objavovania nových chutí. Vyberte si niektorú zo špecialít v Á la carte menu, ktoré pre vás zostavil tím kuchárov pod vedením šéfkuchára Gabriela Piešťanského a nechajte si skombinovať vaše jedlo s lahodným vínom.

Vychutnajte si Tatry ako na dlani a ich jedinečnú chuť na tanieri. V Grandhoteli Praha ochutnáte kuchyňu so slovenským prízvukom, tatranským korením a produktmi od slovenských farmárov.

Skúsený šéfkuchár Gabriel Piešťanský vás zavedie na cestu potešenia a jeho tím vás bude rozmaznávať tými najlahodnejšími špecialitami.

Domáce produkty podčiarkne aj chuť byliniek priamo z hotelovej záhradky. Menu zostavené s dôrazom na liečivé bylinky a prírodné lokálne produkty je zárukou zdravých, voňavých a zároveň chutných špecialít.

Miesto s príjemnou atmosférou doplnenou nevtieravou hudbou ako stvorené pre pohodový večer s blízkymi a priateľmi. Započúvajte sa do šumu šampanského, ochutnajte výber našich kvalitných vín a zabudnite na všednosť každodenného života.

Telefónny kontakt: +421 52 44 67 942
Webová stránka: Reštaurácia – Grandhotel Praha