Vrcholové zážitky

Reštaurácia Hotela Hills

Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň, sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. V našej hotelovej reštaurácii sa príprave vášho jedla venujeme s láskou a odhodlaním. Snažíme sa vám priniesť čo najlepšie jedlo na tanieri. Počas roka máme pre vás sezónne „A´ la carte“ menu.

EXKLUZÍVNA VINOTÉKA
V našej výnimočnej hotelovej reštaurácii s vonkajšou letnou terasou a krbom, pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej ale aj tradičnej slovenskej kuchyne. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť svojou exkluzívnou vinotékou, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov.

ZÁŽITKOVÁ GASTRONÓMIA –  „Front cooking“

Ponúkame vám jednu z foriem zážitkovej gastronómie ,,FRONT COOKING,, kde náš šéfkuchár pripraví jedlo pred očami hostí. Pri raňajkách alebo večernej grilovačke či „a la carte“ večeri sa čakanie zmení na očakávanie so zážitkom exkluzivity. Počas roka pre vás pripravujeme zážitkové pobyty Chef´s table s tými najlepšími šéfkuchármi na Slovensku.

 

Telefónny kontakt: +421 918 338 333
Webová stránka: Reštaurácia Hotela Hills