Vrcholové zážitky

Reštaurácia International Veľká Lomnica

Reštaurácia v Hoteli International**** je kombináciou najdôležitejších prvkov modernej gastronómie. Výhľad na tatranské štíty, zapadajúce slnko a golfový areál vytvárajú jedinečnú atmosféru, ktorá sa v kombinácii s ponukou reštaurácie  a osobným prístupom personálu stará o vašu spokojnosť.

Celková kapacita viac ako 150 miest na sedenie vytvára z reštaurácie nielen miesto na individuálne stravovanie, ale i priestor pre usporiadanie rautov, firemných aj rodinných osláv a špeciálnych podujatí priamo pod Tatrnskými štítmi.

V Hoteli International vám ponúkame domáce zákusky, ktoré sú vyrábané z kvalitných tradičných surovín a bez rastlinných náhrad. Dopriať si môžete aj bezlepkové a bezláktózové koláče. Denne pečieme čerstvé zákusky nie len pre našich ubytovaných hostí, ale aj stálych hostí, ktorí obľubujú nás hotel na posedenie na terasách alebo v lobby bare. Naša hotelová cukráreň v Tatrách ponúka aj prípravu zákuskov a tort na vaše rodinné stretnutia, oslavy, jubileá alebo len tak na osladenie vašich dní.

Telefónny kontakt: +421 52 466 11 11
Webová stránka: Reštaurácia International Veľká Lomnica