Vrcholové zážitky

Nová Polianka

Hotel Granit v Novej Polianke ponúka unikátne výhľady na Vysoké Tatry. V minulosti bol známy ako nemocničné zariadenie a vyskošpecializovaný ústav pre pľúcne choroby. Budova má historické zázemie a pochádza z architektonickej dielne známeho slovenského architekta Milana Harminca.

Dnes, po kompletnej revitalizácii a modernizácii, tak ubytovacej časti, ako aj portfolia ponúkaných služieb, môžete hotel navštíviť v celkom novom šate a nadobudol štatút klimatických kúpeľov.

Výborná poloha hotela

Hotel má výbornú východiskovú polohu, ktorú ocení každý, kto má rád turistiku, cyklistiku, bežkovanie, skialpinizmus alebo prechádzky. Z hotelových izieb dovidíte či už k Popradu, alebo na končiare neďalekých štítov.

Izby disponujú priestrannými balkónmi a samotné vybavenie izieb je moderné, nielen vizuálne príjemné, ale i komfortné pre potreby hostí.

Neďaleko hotela sa nachádza zastávka tatranskej električky (TEŽ), ktorou sa pohodlne odveziete do Starého i Nového Smokovca alebo aj na Štrbské pleso. Taktiež, ak sa radšej presúvate autom, v bezprostrednej blízkosti hotela sú vyhradené parkovacie boxy pre hostí.

Klimatické kúpele a wellness

Hotel disponuje zdravotným úsekom, ktorý je pod dohľadom špecializovaného personálu – lekára, fyzioterapeuta a zdravotných sestier. Má štatút klimatických kúpeľov a orientuje sa na liečbu respiračných ochorení a taktiež aj na liečbu syndrómov vyplývajúceho z ochorenia COVID-19. Procedúry sú ordinované individuálne s dôrazom na maximalizáciu zdravotnej úľavy pacienta. Taktiež je súčasťou hotela aj wellness so saunami a jacuzzi a oddychovou časťou. Hotel má v ponuke masáže a rôzne zdravotné procedúry, ktoré je možné absolvovať.

Doplnkové služby

V Hoteli Granit Nová Polianka*** – klimatické kúpele nájdete hneď niekoľko spoločenských miestností, v ktorých môžete zorganizovať kongres, konferenciu, či školenie.

Pripravená pre vás je konferenčná miestnosť s kapacitou 50 osôb, zasadacia miestnosť s kapacitou 12 osôb, a miestnosť RETRO KINA s kapacitou 187 osôb.

Aktivity

V Hoteli Granit Nová Polianka*** – klimatické kúpele sú pre vás pripravené:

Komplexné informácie nájdete na Granit Hotels/Nova Polianka

Zdroj: Granit Hotels