Vrcholové zážitky

Tatranské Zruby

Hotel Granit Transké Zruby sa nachádza v rovnomennej oblasti Tatranské Zruby, neďaleko Smokovca. V rámci Tatier má tento hotel ideálnu východiskovú polohu pre turistov, lyžiarov, skialpinistov, bežcov, i rekreantov. Je obľúbený najmä rodinami s deťmi, seniormi a kúpeľnými hosťami.

Z izieb majú hostia výhľady na dva smery - buď na okolité tatranské štíty, alebo v diaľke na Poprad. Hotel je vybavený recepciou so stálou službou, priestranným Lobby Barom, jedálňou, spoločenskými priestormi, veľkým detským kútikom, posilňovňou, i špeciálnou modernou hracou miestnosťou kde nájdete šípky a hracie konzoly.

Nájdete tu aj modernú a priestrannú konferenčnú miestnosť, tá ponúka kompletné vybavenie a servis pre všetky druhy podujatí ako sú svadby, oslavy, plesy, konferencie, školenia a kongresy.

Klimatické kúpele a wellness

Neodmysliteľnou súčasťou tohto hotela je zdravotnícky úsek. Hotel má štatút klimatických kúpeľov, poskytuje zdravotnícke procedúry pod dohľadom lekára, sestier a fyzioterapeuta. Pacienti absolvujú vstupnú lekársku prehliadku, na základe ktorej sú im ordinované procedúry, s prihliadnutím na individuálne potreby a najmä zdravotný stav pacienta. Taktiež je súčasťou hotela aj moderné wellness, kde hostia nájdu 3 sauny, masážny bazén, vane, oddychovú miestnosť. Veľmi obľúbenými procedúrami sú napríklad plynová injekcia, škótske streky, ale aj inhalácie a kinesiotaping.

Areál a okolie

V priľahlom areáli hotela nájdete parkovacie miesta, ktoré sú pre ubytovaných hostí zdarma. Okolie hotela ponúka niekoľko zatrávnených plôch i detské ihrisko. V zime, v prípade priaznivých podmienok, je v areáli hotela k dispozícii ľadová plocha, vhodná pre malých aj veľkých korčuliarov.

Veľkou výhodou je zastávka tatranského električkového spojenia (TEŽ) priamo pri hoteli. Z nej môžete cestovať po celých Vysokých Tatrách. Lístky na električku si zakúpite priamo na recepcii hotela. So spojením priamo z Tatranských Zrubov sa pohodlne dostane do Nového i Starého Smokovca, či na Štrbské pleso.

Doplnkové služby

V Hoteli Granit Tatranské Zruby*** – klimatické kúpele nájdete ideálne podmienky pre organizovanie kongresov, školení, osláv a svadieb. Na výber máte niekoľko kongresiek, avšak našou doménou je veľká moderná konferenčná miestnosť. Tá je plne vybavená technikou, ktorú budete určite potrebovať. Aké si zvolíte sedenie, je len na vás. Taktiež vieme v rámci tejto miestnosti zabezpečiť služby DJ-a alebo catering.

Aktivity

V Hoteli Granit Tatranské Zruby*** – klimatické kúpele sú pre vás pripravené:

Komplexné informácie nájdete na Granit Hotels/Tatranské Zruby

Zdroj: Granit Hotels