Vrcholové zážitky

Hotel Atrium – Wellness 4 Elements

Bazénový komplex 4 Elements Aqua v Hoteli Atrium pozostáva z komplexu Aqua, Relax zóny a saunového sveta. V Aqua zóne sa nachádzajú: oddychové bazény s celkovou vodnou plochou 93,03 m2 a hĺbkou vody 1,5 m, detský bazén s celkovou vodnou plochou 15,25 m2 a hĺbkou vody od 0,1 m do 0,4 m, tobogán o dĺžke 30,5 m a detské šmykľavky pre  najmenších hostí. Priamou súčasťou Aqua zóny je relaxačná časť s lehátkami a príjemným posedením. Príjemný relax Vám zdokonalí Pool bar s bohatou ponukou drinkov a nápojov, ktorý sa taktiež nachádza priamo v komplexe. Súčasťou bazénového komplexu sú tiež 3 sauny (1 suchá a 2 parné).

Spa terapie sú inšpirované štyrmi prírodnými živlami. Zahŕňajú v sebe liečebný rituál, ktorý je kombinovaný s tým najlepším zo západných terapií so zameraním na výber procedúr, ktoré sú založené na udržiavanie vitality a vyváženosti štyroch živlov: VODA, ZEM,VZDUCH a OHEŇ.

Podzemný vitálny svet má zaujímavé architektonické riešenie a vytvára ideálne podmienky pre odpočinok. Nájdete tu tri parné (bylinkovú, citrusovú saunu), dve suché sauny a himalájsku soľnú kabínu. Dokonalý relax dopĺňajú tepidáriá, vírivka s kapacitou pre 12 osôb,  ochladzovací bazén a sprchový svet.

Telefonický kontakt: +421 52 442 23 07
Webová stránka: hotel Atrium