Vrcholové zážitky

Hotel Slovan

Vychutnajte si dokonalý pôžitok z oddychu a masáže v lone tatranskej prírody. Po pobyte na čistom horskom vzduchu  navštívte Relax centrum v hoteli Slovan s oddychovým bazénom s masážnymi tryskami a blahodarne pôsobiacou parnou saunou s eukalyptom a zverte sa do rúk skúseným a empatickým terapeutom. Vychutnáte si pôžitok z masáží, zábalov, pílingov či terapií do sýtosti. Zamestnanci Vám radi odporučia tú najvhodnejšiu procedúru  práve pre Vás.

Pôžitok a pocit znovuzrodenia umocní i atmosféra terapeutických miestností, ktorá nadväzuje na farebný koncept hotela v prevedení ročných období. Vaše telo i myseľ pohladí na mieru pripravená relaxačná hudba a aromaterapeutické esencie a vonné oleje z prírody. Počas každej procedúry máte k dispozícii to najlepšie, čo tatranská príroda pre svojich návštevníkov pripravila – horskú pramenistú vodu.

Wellness myslí i na detičky. V  Relax centre hotela Slovan sa budete cítiť príjemne. Pre rodinky je k dispozícii prebaľovací kútik, detský kútik a vo wellness shope i vybavenie pre najmenších na kúpanie: špeciálne detské plávacie kolieska, rukávniky, vestičky. Ideálna teplota vzduchu i vody láka na prvé zoznámenie sa s mokrým živlom. I detský bazén s pomalou nábehovou rampou a šmykľavkou pre najmenších sa teší na detičky. Pre detských hostí sú pripravené grátis nafukovacie hračky. Vyskúšajte kosatku, salamandru alebo vodný skúter! Väčšie deti i dospelí si užijú vodný volejbal a funny vodné pólo. Vo wellness shope si zakúpite to, čo sa Vám zapáči a oddýchnete si spoločne s deťmi v detskom kútiku ŽBLNK aj s divadielkom.

Baby a junior masáže – doprajte svojim bábätkám a deťom harmóniu vo forme masáže. Vychutnajte si i Vy spoločne tento nevšedný zážitok plný blízkosti a porozumenia, ktoré prehĺbia Váš vzťah.

Telefónny kontakt: +421 948 20 40 40
Webová stránka: Hotel Slovan