Vrcholové zážitky

Grand hotel Bellevue

Bazén v hoteli Bellevue je jedným z najväčších vo Vysokých Tatrách.  Má dĺžku 20 m, šírku 10 m a hĺbku 1,4 m, preto je vhodný pre plavcov i neplavcov a teplota vody je 28°C. Priamo pri bazéne sa nachádzajú vírivky s teplotou vody do 36°C. Vírivé vane umožňujú vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov. V relaxačnej miestnosti môžete odpočívať na ležadlách z tíkového dreva a kochať sa výhľadom na Podtatranskú kotlinu.

V saunovom svete Grand Hotela Bellevue máte možnosť vyskúšať: bylinkovú parnú saunu so svetelnou a zvukovou terapiou, hydromasážnu vírivku, ochladzovací bazén, masážnu vírivku s modrou vodou, ľadovú jaskyňu, fínsku saunu, ochladzovacie sprchy a ochladzovaciu ponornú kaďu či relaxačnú miestnosť.

Z masáží sú v hoteli na výber tieto: klasická, aromaterapeutická, lokálka s lávovými kameňmi, celotelová, reflexná masáž nôh. K dispozícií je i rašelinový zábal, oxygenoterapia, inhalácia s Vincentkou a morský areosolový kúpeľ.

 Telefonický kontakt: +421 52 4762 111
Webová stránka: Grand hotel Bellevue