Vrcholové zážitky

Grandhotel Praha

Hlavnou inšpiráciou filozofie Grand Mountain Spa v Tatranskej Lomnici je koncept založený na zdravotných benefitoch typických ihličnanov ako borovica či kosodrevina, liečivých horských byliniek, sladučkých lesných plodov, medu, ale aj podzemných darov, akými sú soľ či drahé kamene.

Neopakovateľným zážitkom pre každého návštevníka je pobyt vo vonkajšej časti wellness centra, kde sa človek cez vodnú hladinu pozerá na celú popradskú kotlinu rozprestierajúcu sa pod Lomnickým štítom alebo môže v noci priamo z bazéna sledovať trblietajúce sa hviezdne nebo.

Wellness ponúka infra a bio saunu, exteriérový bazén, ochladzovací bazén, parnú saunu, dve vírive vane, fínsku saunu, oddychovú zónu a vonkajšiu saunu. Z masáží a procedúr sú na výber raindrop terapia, bylinkové procedúry, hrejivé zábaly, anticelulitídny zábal, medový zábal, voskový parafínový zábal na chrbát, klasické masáže, relaxačná masáž, športová masáž, masáž tatranským drevom, juniorská masáž, masáže hlavy, masáž pre dvojice, celotelový píling či rašelinový zábal.

Telefonický kontakt: +421 902 464 395