Vrcholové zážitky

Hotel International

Ak túžite po oddychu a regenerácii fyzických i duševných síl v Tatrách, wellness centrum Hotela International je tým správnym miestom pre vás. Wellness centrum je k dispozícii aj pre neubytovaných hostí. Vyhrievané bazény, vírivky, sauny i masáže si v príjemnom a pokojnom prostredí užívajú všetci. Príďte sa presvedčiť sami!

Ideálna kombinácia čistej prírody, golfu s priateľmi a relaxu v modernom wellness centre je tým najlepším výberom pre váš pobyt v Hoteli International. Bazénu sa určite potešia aj naši najmenší hostia, pre ktorých pravidelne organizujeme tematické pobyty spojené s Baby plávaním a takisto aj mesačné kurzy Plávania s Bábätkami , v ktorých samozrejme nechýba ani zábava vo vode.

Vo wellness centre Hotela International je vám k dispozícii: parná aromatická sauna, suchá sauna, infra sauna, vonkajší ochladzovací bazénik, tropická sprcha, ľadové vedro, škótska masážna kabína, ľadová drť, vírivá vaňa, tepidárium. V prípade záujmu si môžete objednať masáž zo širokej ponuky klasických aj originálnych thajských masáží – od klasickej celotelovej masáže cez reflexnú, lymfodrenážnu, medovú po vyhľadávanú thajskú aromatickú masáž či ajurvédsku masáž.

Telefonický kontakt: +421 52 466 11 11
Webová stránka: Hotel International