Vrcholové zážitky

Hotel Lomnica

Wellness centrum Hotela Lomnica je príjemným miestom, ktoré blahodarne pôsobí nielen na telo, ale tiež na dušu. Útulná relaxačná oáza je sčasti zasadená do historickej časti hotela a plne vybavená moderným zariadením, ponúkajúca širokú škálu procedúr a komplexných služieb podľa aktuálnej sezónnej ponuky. S istotou v nej naberiete potrebnú energiu, oslobodíte svoje myšlienky a užijete si nesmiernu pohodu.

Či už si chcete dobre zaplávať, alebo sa uvoľniť vo vírivke, vo vodnom svete Hotela Lomnica na vás čakajú bohaté možnosti oddychu. Pre plavcov je k dispozícii bazén s protiprúdom a teplotou 26 – 27 °C. Je ako stvorený na ranné rozhýbanie sa. Ideálnym miestom na relax sú však aj dve vírivky – vonkajšia vírivka s oddychovou zónou a teplotou 36 – 37 °C a vnútorná vírivka s privátnou zónou pre nerušené súkromie.

Sauna príjemne zahreje každé telo a uvoľní psychiku po náročnom dni. Teplý vzduch prehreje do hĺbky celý váš organizmus a pozitívne zapôsobí na kardiovaskulárny systém. Doprajte si unikátny oddych v zime či v lete, a to hneď v niekoľkých podobách. Podľa vášho výberu môžete využiť suchú, parnú aj infrasaunu, doplnené o ochladzovací bazén a možnosť zážitkovej sprchy. Po kvalitnom saunovaní si vydýchnete s knižkou alebo drinkom v ruke v soľnom a tatranskom tepidáriu.

Doprajte si komfortný odpočinok v malebnom prostredí. Vyberte si z bohatej ponuky masáží a procedúr, prostredníctvom ktorých môžete zefektívniť zotavenie sa po tréningoch alebo prispieť k posilneniu prevencie pred prípadnými zraneniami, ku ktorým často dochádza z dôvodu jednostranného preťažovania určitých častí tela.

Telefonický kontakt: +421 908 297 707
Webová stránka: Hotel Lomnica