Vrcholové zážitky

Reštaurácia Park – Hotel Atrium

Objavte skutočný kulinársky zážitok v reštaurácii Park v Novom Smokovci. Kombinácia pravidelne obmieňaného jedálneho lístka, ktorý ponúka výber jedál slovenskej kuchyne, ale aj obľúbených špecialít medzinárodnej kuchyne a panoramatického výhľadu na tatranské štíty zaručuje dokonalý zážitok.

Reštaurácia sa vyznačuje svojou typickou atmosférou a profesionálnym prístupom obsluhujúceho personálu a je ideálnym miestom na konanie slávnostných recepcií či rautov, rodinných osláv ako aj svadieb. Jedálny lístok prirodzene obsahuje aj jedlá, ktoré sú bezlepkové. V prípade záujmu Vám kuchári radi jedlo podľa Vašej požiadavky upravia.

V reštaurácií si môžete vychutnať bufetové raňajky aj večere alebo dobroty z a la carte menu. Rodiny s deťmi ocenia detský bufet či  menu. Súčasťou reštaurácie je aj salónik Essencia, ktorý rovnako ponúka nádherný výhľad a komornejšiu atmosféru. Taktiež je k dispozícii vinotéka s príjemným posedením a širokým výberom vín najkvalitnejších značiek nielen zo Slovenska ale aj zahraničia s možnosťou ochutnávok. Kapacita reštaurácie je 200 miest, kapacita salónika a vinotéky je 40 miest.

Reštaurácia Park je tiež ideálnym miestom pre organizovanie rautov, galavečerov či firemných večierkov.

Telefónny kontakt: + 421 903 990 105
Webová stránka: Reštaurácia Park – Hotel Atrium