Vrcholové zážitky

Hotel Panorama

Relaxujte v pravej komornej atmosfére, v harmónii a pokoji. Wellness centrum s fínskou, parnou a infračervenou saunou sa nachádza na prízemí hneď za recepciou hotela. Osviežte sa v zóne studených dažďov, tropickej sprchy a oddýchnite si pri krbe na pohodlných ležadlách. Pravidelné saunovanie má pozitívny účinok na náš imunitný systém, predovšetkým nás chráni proti infekciám dýchacích ciest. Ďalej má blahodarný účinok na našu pokožku, uvoľňuje nervové napätie, zlepšuje prietok krvi a napomáha detoxikácii nášho organizmu. Prináša psychickú a fyzickú relaxáciu.

K dispozícií sú aj masáže:

KLASICKÁ MASÁŽ
Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení, v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

REFLEXNÁ MASÁŽ
Reflexná masáž chodidiel spočíva v stimulácii reflexných bodov na nohách. Na chodidlách sa nachádzajú nervové zakončenia a ich cielené stláčanie vplýva na všetky orgány ľudského tela, chrbticu, svaly, kĺby, lymfu. Je to metóda preventívna i liečebná, nemá vedľajšie účinky.

Telefonický kontakt: +421 908 888 223
Webová stránka: hotel Panorama